پشتیبانی

مشترک سرویس‌های شرکت‌ مهرجویان جنوب ماهشهر عضو خانواده مهرجویان جنوب ماهشهر محسوب شده، شماره اشتراک دریافت می‌نماید و از مزایای بسیاری برخوردار خواهد شد که مهم‌ترین آنها به شرح زیراست.


خدمات وب‌سایت مشترکین

مشترک بوسیله شماره‌ کاربری و گذرواژه‌ای که شرکـت در اختیارش قرارمی‌دهد، می‌تواند با ورود به سایت مشترکین به آن دسته از خدماتی که تا کنون حضورا دریافت می‌نموده دسترسی داشته باشد. این امکان به منظور راحتی و آسایش بیشتر فراهم آمده و تقریباً حضور مشترک در شرکت را غیر ضروری می‌نماید.خدمات گفتگوی زنده:

مشترک بوسیله شماره‌ کاربری و گذرواژه‌ای که شرکـت در اختیارش قرار داده می تواند با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایدخدمات پشتیبانی تلفنی

مشترک می‌تواند از خدمات Contact Center شرکت‌ مهرجویان جنوب ماهشهر متشکل از پرسنل مجرب و متخصص که مسئولیت پاسخگویی به سئوالات و رفع مشکلات احتمالی مشترک را برعهده دارند، استفاده نماید. برای ارتباط با این واحد می‌توانید با شماره تلفن مستقیم 2329383-0652  تماس بگیرید.خدمات پشتیبانی حضوری

در صورت عدم رفع مشکل به صورت تلفنی واحد Customer Support آماده رفع مشکلات موردی مشترک بصورت مراجعه حضوری در محل است. پرسنل مجرب و متخصص بخش پشتیبانی حضوری شرکت‌ مهرجویان جنوب ماهشهر در راستای مشتری مداری و ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان گرامی همه روزه غیر از روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات حضوری هستند.سامانه پيام كوتاه:

امکاني در سيستم قرار داده شده است که مشترکين بتوانند با فرستادن اعداد از پيش تعيين شده اي به شماره ي پيامک شرکت(10009168001632)، از يکسري امکانات استفاده کنيد.

  اعداد به اين ترتيب است :

  0 = راهنما

1= ميزان ترافيک باقيمانده / تاريخ انقضا

2= تراز مالي

3= اطلاعات آخرين سرويس (شامل پکيج ، شماره فاکتور ، تاريخ ثبت ، تاريخ شروع ، تاريخ پايان ، مبلغ)

4= وصل موقت

5= تغيير موبايل درون سيستم

 

در موارد 1 تا 4 بررسي مي شود که آيا شماره موبايلي که از طريق آن پيامک ارسال شده، درون سيستم ثبت شده است يا خير. اگر ثبت شده باشد، براي

 همان مشترکي که اين موبايل برايش ثبت شده است، پيام ارسال مي شود، در غير اينصورت پيام  "شماره شما درون سيستم نمي باشد" ، به شماره ي فرستنده ارسال مي شود.

   مورد 4 : دقيقا مانند اين است که مشترک درون سايت مشترکين وصل موقت بزند. در صورت ارسال اين عدد، تمام قوانين مربوط به وصل موقت سايت مشترکين، در نظر گرفته مي شود.

 مورد 5 : مشترک بايد الگويي به صورت   "رمز عبود خود ، نام کاربري خود ، 5" ارسال کند. همان شماره موبايلي که از طريق آن پيام ارسال شده، به عنوان شماره ي مشترک در سامانه ثبت مي شود.

نكته: ساعت  پاسخگويي سامانه از 8 صبح الي 23 مي باشد


نرم افزار پشتیبانی اختصاصی شرکت (بزودي)

شرکت مهرجویان جنوب ماهشهر نرم افزاری را برای رفاه حال کاربران فراهم کرده است که مشترک می تواند با استفاده از آن به برخی اطلاعات مربوط به وضعیت شبکه خود را مشاهده کند.

با استفاده از این نرم افزار می توانید متوجه شوید ارتباط شما از کجا قطع شده ، نمودار مصرف لحظه ای خود را مشاهده کنید ، در صورت وجود پروکسی آن را غیر فعال کنید و یا اطلاعات مر بوط به کارت شبکه های خود را ببینید. پیشنهاد می شود این نرم افزار را نصب کنید و قبل از تماس با بخش پشتیبانی آن را باز کنید.. زمانی که به مشکلی بر می خورید و با پشتیبانی شرکت تماس می گیرید همکاران ما در قسمت پشتیبانی می توانند مشکل شما را به کمک این نرم افزار بهتر متوجه شوند.

برای دریافت این نرم افزار از منوی دانلود در بالای همین سایت آن را دریافت کنید.